15.08

При купівлі Chery, Jetour або Geely в автосервісному центрі Бліц-АВТО – «автоцивілка» від СК «Експрес Страхування» в подарунок*!

СК «Експрес Страхування» та автосервісний центр «Бліц-АВТО», що входять до сім’ї компаній групи УкрАВТО, розпочинають спільну акцію «Автоцивілка в подарунок до кожного авто» для клієнтів, які придбають автомобіль брендів Chery, Jetour або Geely.

Згідно з умовами акції, що триватиме з 15.08.2023 р. по 30.09.2023 р., клієнти, які придбають або зарезервують будь-яку модель автомобілів Chery, Jetour або Geely в  автосервісному центрі в цей період, зможуть отримати поліс ОСЦПВ («Автоцивілки») від СК «Експрес Страхування» в подарунок*.

Анкету учасника акції можна заповнити під час укладання договору купівлі-продажу, або попереднього договору купівлі-продажу (тобто резервування) автомобілю.

Кількість учасників не обмежена, але оформити Поліс ОСЦПВ можна виключно в період дії акції.

Тож прямуйте до Автоцентру на Академіка Кухаря, 6 і обирайте будь-яку модель автомобілів трьох популярних брендів у офіційного дилера! 

Може саме цей бонус від СК «Експрес Страхування» надихне вас нарешті придбати автомобіль своєї мрії! Адже отримувати подарунки, особливо такі корисні як Автоцивілка – це справді приємно!

Подробиці акції та умови отримання поліса ОСЦПВ («Автоцивілки») від СК «Експрес Страхування можна дізнатись тут. 

* Під наданням Поліса ОСЦПВ від ТДВ «Експрес Страхування» в подарунок мається на увазі сплата за кошт Організатора Акції та/або Автоцентру страхового платежу, розмір якого визначений на підставі Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» відповідно до типу транспортного засобу, місця його реєстрації, сфери використання.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками І кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.