Про компанію

Найцінніше в нашій роботі – це довіра. Відповідальність за якість наданих товарів і послуг, а також висока технологічність процесів дозволяють нам вибудовувати довгострокові відносини з клієнтами і партнерами.

На цих цінностях базується діяльність Корпорації УкрАВТО. Ми пропонуємо продукцію світових автовиробників. Сучасні технології, які ми використовуємо в роботі наших автосервісних центрів, забезпечують клієнтам висококласне і оперативне обслуговування.

Тільки з 1998 року завдяки Корпорації УкрАВТО власну автомобільну мрію здійснили близько 1 400 000 українців, що стали нашими відданими клієнтами. 

За останні десять років за послугами з технічного обслуговування та ремонту через мережу наших автосервісних центрів, розташованих в усіх куточках України, пройшло майже 2 500 000 автомобілів.

 

УкрАВТО – унікальна компанія. Зберігаючи провідні позиції на автомобільному ринку України протягом багатьох років, побудувавши довготривалі партнерські стосунки з лідерами світового автопрому, ми не тільки здійснюємо мрії наших споживачів про автомобіль. Найбільша мережа автосервісних центрів дозволяє нам бути саме там, де ми потрібні клієнту, коли йдеться про купівлю автомобіля чи технічне обслуговування. Але найголовніше – ми любимо свою справу і добре знаємося на ній, оскільки не може бути чогось ціннішого за вдячного споживача, який нам довіряє.

Таріел Васадзе, Голова Правління УкрАВТО
Турбота про Вас виглядає так:
icon
Забезпеченість запасними частинами
icon
Довіра: ми несемо перед Вами відповідальність за надані послуги
icon
24/7 асистанс з власним кол-центром: що б не трапилось – ми допоможемо
icon
Розвиваємо мережу учбових центрів, дбаючи про майбутнє
icon

Завжди маємо рішення, як забезпечити Вашу мобільність

icon
Автосервісні центри з повним спектром послуг ремонту та обслуговування
icon
Постійно працюємо над вдосконаленням процесів
icon
Ставимось до Вашого автомобіля, як до свого

Довіра мільйонів клієнтів, які обирають Корпорацію УкрАВТО, як надійного партнера – безцінна. Довіра для нас, не просто слова: кількість задоволених клієнтів після візитів до автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО сягає більше 96 %. Звісно, що ми прагнемо кращого результату, і саме це спонукає нас до постійного вдосконалення!

Якими б не були складні умови, наші автосервісні центри забезпечені всім необхідним, щоб Ви залишались мобільними, а обслуговування чи ремонт автомобіля здійснювалось оперативно. Мережа автосервісних центрів дозволяє нам бути поруч з клієнтом, а Вам, відповідно, мати можливість отримувати високоякісні послуги: з придбання автомобіля чи сервісного обслуговування. Обирайте один з автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО, а ми зробимо все можливе, щоб виправдати та перевершити Ваші очікування!