Про компанію

Найцінніше в роботі нашої компанії – це довіра клієнтів. Тільки завдяки максимальній відповідальності за якість наданих товарів та послуг можна вибудувати довгострокові відносини з клієнтами та партнерами. І, звичайно ж, це можна зробити тільки за умови максимальної технологічності процесів.

На цих основних цінностях базується діяльність Корпорації УкрАВТО. Ми пропонуємо продукцію від світових автовиробників. Сучасні технології, які ми використовуємо в роботі наших автосервісних центрів, забезпечують клієнтам висококласне і оперативне обслуговування.

Тільки за останні 10 років ми здійснили мрію про купівлю власного авто більше ніж 100 000 українців. 

А нашим професіоналам сервісу із величезним досвідом роботи довірили свою безпеку понад 1 000 000 автовласників.

Лідер автомобільного ринку України. Люди, які знають все про автомобілі. Так характеризують Корпорацію УкрАВТО.

УкрАВТО – унікальна компанія. Довгі роки зберігаючи лідерство на автомобільному ринку України, ми управляємо найбільшою мережею автосалонів та сервісних центрів. Наше багаторічне партнерство з лідерами світового автопрому дає нам можливість задовольнити будь-які потреби наших клієнтів. Для цього у нас є все необхідне. Але найголовніше – ми любимо свою справу і добре знаємося на ній
Таріел Васадзе, почесний президент УкрАВТО

Піклуючись про вас, ми:

icon
Постійно вдосконалюємо рівень обслуговування
icon
Ставимось до Вашого автомобіля, як до свого
icon
Інвестуємо в персонал, щоб забезпечувати кваліфікований підхід
Довіра сотень тисяч клієнтів, які обирають Корпорацію УкрАВТО – безцінна. Наразі на карті України є 60 автосервісних центрів, де Ви зможете скористатись всім тим, що сьогодні пропонує автомобільна галузь. 95% задоволених обслуговуванням клієнтів нас заохочують до подальшого вдосконалення.