HoReCa

Досягати поставлених цілей і повноцінно реалізовувати свій потенціал можливо лише за умови якісного відпочинку. Саме тому ми розвиваємо готельно-ресторанний напрямок. Обирайте опцію до смаку – затишок заміського комплексу відпочинку Kidev або релакс в атмосфері початку минулого століття в ресторані «Первак».

Ресторан національної кухні «Первак» розташований в серці ділового Києва. Яку б з тематичних зал ви не обрали - – «Бессарабка» або «Старий Львів», «Бібліотека» або «Липки», «Хрещатик» або «Тераса», – на вас чекають атмосфера часів XIX – початку XX, смачні страви і родинний затишок у вирі бурхливого життя мегаполісу!

Бажаєте відпочити, але не можете поїхати у відпустку надовго? Необхідно запросити колег на конференцію/тімбілдінг або відсвяткувати важливу дату? Ідеальна локація набагато ближча, аніж здається. – Заміська резиденція Kidev! – це доглянута природа, автентична грузинська кухня, затишні зали і відкриті майданчики, конференц-холи і комфортні готельні номери, міні-зоопарк, послуги няні, футбольні поля і відкриті тенісні корти та багато іншого.
Яку б подію ви не запланували – бізнес-зустріч, дружній обід або тихий сімейний уїк-енд подалі від міської метушні, – ваші очікування будуть перевершені, а гості приємно вражені!

Що вас чекає в наших закладах?
icon
Привітний і професійний персонал
icon

Різноманітне меню з унікальних рецептів

icon

Гарний і затишний простір для відпочинку, бенкетів, ділових зустрічей, весіль і конференцій

Живіть на повну і дозвольте собі відволіктися від повсякденної метушні, перезавантажити думки і наповнитися енергією та натхненням. Про все інше подбаємо ми!
САЙТ РЕСТОРАНУ
www.pervak.kiev.ua
САЙТ ЗАМІСЬКОЇ РЕЗИДЕНЦІЇ
WWW.KIDEV.KIEV.UA