Програма лояльності

Хочете, щоб обслуговування вашого автомобіля відбувалося просто і легко, але вважаєте, що сервісу такого рівня не буває? Наші клієнти переконані у зворотньому!

Програма лояльності Drive2U розроблена так, щоб Вам було зручно, а безцінний час можна було присвятити чомусь більш важливому.

Простий шлях реєстрації, що веде до родини Drive2U. Жодних нудних анкет та форм, ніякого пластика! Все що Вам потрібно, просто звернутись до наших автосервісних центрів, про решту подбаємо ми!

Долучаючись до програми лояльності Drive2U від Корпорації УкрАВТО Ви не просто отримуєте особливі умови обслуговування. Кожний візит до наших автосервісних центрів в статусі учасника програми Drive2U дає Вам можливість користуватись дисконтом на послуги та запасні частини. І гарантія того, що ремонт не буде коштувати Вам майже всіх грошей світу. Більше того, назва Drive2U – вже стала синонім виразу «Для своїх – дешевше».

Програма лояльності Drive2U – це:
icon
Прості та прозорі умови для кожного
icon
Більше 180 000 вдячних клієнтів
icon
Дбати про вас: рівень задоволеності клієнтів – 98%
icon
Можливість заощаджувати
icon
Спеціальні ціни на запасні частини та послуги

Ми цінуємо Ваш час та комфорт і вдячні за те, що Ви з нами! Переходьте за посиланням, щоб дізнатись більше про програму лояльності DRIVE2U від Корпорації УкрАВТО! .

Більш детальна інформація про програму
доступна за посиланням: