HoReCa

Досягати поставлених цілей і реалізовувати весь свій потенціал можливо лише за умови якісного і повноцінного відпочинку. Тому спеціально для вас ми розвиваємо готельно-ресторанний напрямок. Обирайте, що Вам більше до смаку – залишити шалений ритм міста і насолодитись затишною атмосферою заміського комплексу відпочинку Kidev або спробувати класичні національні страви, що приготовані за рецептами початку минулого століття, в ресторані «Первак».

Ресторан національної кухні «Первак» розташований в самому серці ділового Києва, де можна зануритися у справжню атмосферу життя країни часів XIX – початку XX ст. Незалежно від того, на якому з тематичних залів Ви зупините свій вибір – «Бесарабка» або «Старий Львів», «Бібліотека» або «Липки», «Хрещатик» чи «Тераса», – смачні страви і родинний затишок посеред бурхливого життя мегаполісу гарантовані!

Хочете відпочити, але не можете поїхати у відпустку надовго? Треба зібрати колег на конференцію або відсвяткувати важливу дату? Ідеальні умови набагато ближче, ніж Вам здається – Заміська резиденція Kidev! Що б ви не запланували – бізнес-зустріч, дружній обід або сімейний уїк-енд вдалині від міської метушні, – будьте впевнені, ваші очікування будуть перевершені, а ваші гості приємно вражені! Чудова природа, справжня грузинська кухня, затишні зали та відкриті майданчики, конференц-зали та комфортні готельні номери, міні-зоопарк, няні для дітей, футбольні поля та відкриті тенісні корти та багато іншого!

Що вас чекає в наших закладах?

icon
Привітний і професійний персонал
icon
Смачне меню, засноване на унікальних рецептах
icon
Красивий та затишний простір для відпочинку, проведення банкетів, ділових зустрічей, весіль та конференцій

Довірте своє дозвілля нам та насолоджуйтеся приємними враженнями та спогадами!

САЙТ РЕСТОРАНУ
www.pervak.kiev.ua
САЙТ ЗАМІСЬКОЇ РЕЗИДЕНЦІЇ
WWW.KIDEV.KIEV.UA