Історія

Аполлон-11, перший Вудсток, доктрина Ніксона, Інтернет і Корпорація УкрАВТО. Що спільного між ними? У них загальна дата – 1969 рік.

У той рік, коли перша людина ступила на поверхню Місяця, а комп'ютери навчилися обмінюватися інформацією, автомобіль вже давно не був чимось незвичайним. Більш того, автомобіль ставав все більш доступним. Уже навіть з'явився маленький, малолітражний автомобіль «Запорожець», модельний ряд якого протягом довгих років користувався величезною популярністю та заслужив безліч ласкавих імен. Але саме в 1969 році було створено Головне управління технічного обслуговування та ремонту автомобілів, до складу якого увійшли 7 регіональних виробничих управлінь і близько 50 сервісних станцій. З цієї структури й почалася історія тієї компанії, яка сьогодні відома як Українська автомобільна корпорація.

Йшли роки, змінювалися смаки й потреби автолюбителів. Змінювалися системи та навіть держави. Тому в 1989 році, в період глобальних змін, управління було реорганізовано в Українське орендне виробниче об'єднання «Автосервіс». До його складу входили 7 регіональних центрів, 25 обласних підприємств, 280 станцій техобслуговування та 90 автомагазинів.

Наступні роки стали переломними в історії для 1/6 частини суші планети Земля, й ці зміни нікого не залишили осторонь. Слідом за отриманням незалежності та становленням України як держави зміни торкнулися й українського автогіганта. У 1992 році він перетворився у відкрите акціонерне товариство «Українська автомобільна корпорація». Але більш відомою є його скорочена назва – Корпорація УкрАВТО.

Нові часи вимагають нових дій й рішень для бізнесу та клієнтів. Тому, при безпосередньої участі УкрАВТО, українцям стали доступні сучасні моделі світових автомобільних брендів. Перші офіційні автомобілі Toyota і Nissan, єдині офіційні Mercedes-Benz від Daimler AG – все це УкрАВТО.


Вже через кілька років, в 1996-му, пройшовши перші роки становлення й змін, Корпорація стає повністю приватним підприємством.

Час не стояв на місці – разом з ним змінювалися й вимоги клієнтів. Тому в 1998 році, після оновлення виробництва, з конвеєра Запорізького автомобілебудівного заводу сходять перші автомобілі Lanos, Nubira, Leganza і модернізовані «Таврії», що стали справжнім бестселером на автомобільному ринку молодої країни. Через кілька років, в 2002 році, флагман українського автомобілебудування із Запоріжжя переходить під управління Корпорації.

Минають роки, і УкрАВТО постійно розвивається, пропонуючи українському ринку нові автомобілі, як вітчизняні, так і світових автобрендів. Відповідаючи потребам клієнтів, Корпорація розширює свою мережу та продукцію. Українським покупцям стають доступними комерційні автомобілі та автобуси, нові іномарки. Постійно розвивається мережа автосалонів та сервісних підприємств.

Дилерський центр «Автомобільний Дім Україна - Мерседес-Бенц» дав можливість усім поціновувачам справжнього автомобільного мистецтва отримати всі переваги AMG Performance Center. Перший і єдиний в Україні, концептуальний шоу-рум виконаний згідно останніх стандартів німецького виробника.

Сьогодні УкрАВТО:

 
  • визнаний та надійний партнер для провідних світових автовиробників;
  • єдина в Україні компанія, яка володіє власними виробничими потужностями;
  • найбільша мережа автосервісних підприємств;
  • компанія, що дала українцям можливість крокової доступності їх автомобільної мрії.