Історія

Аполлон-11, перший Вудсток, доктрина Ніксона, Інтернет і УкрАВТО. Що в них спільного? Дата – 1969 рік.

Наприкінці 60-х автомобіль не лише перестав бути чимось незвичайним, а й став більш доступним: з'явився малолітражний «Запорожець», модельний ряд якого протягом довгих років користувався величезною популярністю та заслужив безліч ласкавих імен.

Більше того, цього ж року було створене Головне управління технічного обслуговування та ремонту автомобілів, до складу якого увійшли 7 регіональних виробничих управлінь і близько 50 сервісних станцій. З цієї структури й почалася історія компанії, відомої сьогодні як Українська Автомобільна Корпорація.

З роками змінювалися смаки і потреби автолюбителів, мінялися навіть системи і держави.

В 1989 році, в період глобальних змін, управління було реорганізоване в Українське орендне виробниче об'єднання «Автосервіс». До його складу увійшли 7 регіональних центрів, 25 обласних підприємств, 105 станцій техобслуговування і 90 салонів з продажу запасних частин.

Наступні кілька років стали переломними в історії для 1/6 суходолу планети.

Україна отримала незалежність і набула державності. Системні зміни торкнулися й національного автогіганта, який у 1992 році трансформувався у Відкрите Акціонерне Товариство «Українська Автомобільна Корпорація» або – скорочено – Корпорацію УкрАВТО.

Нові часи вимагають нових рішень для бізнесу і клієнтів. Тому, за безпосередньої участі УкрАВТО, українцям стали доступні сучасні моделі світових автомобільних брендів. Перші офіційні автомобілі Toyota і Nissan стали вперше доступними для українських клієнтів завдяки Корпорації УкрАВТО!

Компанія, яка ставить перед собою амбітні плани, повинна мати партнера, який знається на автомобілях, як ніхто інший в світі. Власне, вони його винайшли та запатентували. Саме цього року Корпорація УкрАВТО стає ексклюзивним імпортером автомобілів Mercedes-Benz та офіційним представництвом Daimler AG в Україні.

З плином часу змінювалися і вимоги клієнтів. Започатковані спільні підприємства з Сумітомо Корпорейшн – Автосамміт ЛТД - перший офіційний дистрибьютор та найбільший дилер марки Тойота в Україні та Марубені Корпорейшн – Автоцентр Голосіївський: перший офіційний дистрибьютор та найбільший в країні дилер марки Nissan.

Створено дистриб’юторську компанію «ЗІП-Авто», яка забезпечує запасними частинами мережу автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО

УкрАВТО невпинно розвивається, пропонуючи українському ринку нові автобренди – як вітчизняні, так і світові. Аби задовольнити потреби клієнтів, Корпорація активно розширює мережу і асортиментний ряд. Українські покупці можуть придбати комерційні автомобілі і автобуси, а також нові іномарки. Водночас розвивається мережа автосалонів і сервісних підприємств.

Флагман українського автомобілебудування – «Запорізький Автомобілебудівний Завод», який виробляє автомобілі по повному циклу - від листа металу, до випробувального трека, переходить під управління Корпорації УкрАВТО.

Потенціал українського підприємства, яке розраховано на випуск близько 150 000 автомобілів щороку, отримує гідну оцінку від потенційних партнерів зі світовим ім'ям: на конвейєр Запорізького Автомобілебудівного Заводу стають моделі концернів GM DAT та Opel AG.

Створено компанію "Укравтолізинг"
Український автомобільний ринок зростає і розвивається, а клієнти потребують доступних автомобілів. Задля того, щоб більшість бажаючих українців мала змогу сісти за кермо власного нового автомобіля, Корпорація УкрАВТО укладає угоду про дистрибуцію, а згодом і виробництво  автомобілів бренду Chery, які швидко стають надовго популярними в Україні.
Створюється компанія "Транс Капітал" з її подальшою реорганізацією в міжнародну експедиторську компанію "АСКА Експедиція" з власним флотом транспортних засобів.
СК «Експрес Страхування», що входить до складу групи компаній УкрАВТО отримала державну реєстрацію та оформила перші 10 ліцензій на проведення страхової діяльності. Розпочато формування мережі представництв.

Відбувається поглиблення співпраці між Корпорацією УкрАВТО та Daimler AG результатом чого стає отримання почесного права представляти Mercedes-Benz в країнах Центральної Азії. Першою країною, де було відкрито офіційний дилерський центр Mercedes-Benz, став Казахстан

Створюється страхова комапанія "Експрес Страхування"

Світова фінансова криза змусила багатьох скоригувати плани, і крупний бізнес не став виключенням. Але, як то кажуть, будь-яка криза, це не тільки про втрати, але і про можливості. Саме такий підхід дозволив Корпорації УкрАВТО започаткувати успішне партнерство та стати дистриб’ютором південнокорейського автовиробника KIA.

СК «Експрес Страхування» стає асоційованим членом МТСБУ

Корпорація УкрАВТО отримала статус офіційного імпортера одразу двох італійських брендів. Для українських клієнтів відкрили свої двері шоуруми, де представлені автомобілі Maserati та супербайки Ducati.

Дилерський центр «Автомобільний Дім Україна – Мерседес-Бенц» надав поціновувачам справжнього автомобільного мистецтва можливість отримати повний спектр переваг AMG Performance Center. Перший і єдиний в Україні концептуальний шоу-рум виконаний згідно з поточними стандартами німецького виробника.

Відбувся дебют нової моделі приміського автобуса ZAZ A08, виробництво якого освоєно на заводі ЗАЗ.
Корпорація УкрАВТО успішно завершує перемовини з партнерами і стає офіційним дистриб’ютором автомобілів південнокорейського бренду Ssang Yong в Україні.
Українська Автомобільна Корпорація отримує статус офіційного дистриб'ютора автомобілів бренду JETOUR. Українським клієнтам стає доступним ще один кросовер - JETOUR X70.
Після тривалої перерви на автомобільний ринок України, завдяки Корпорації УкрАВТО, повертаються добре відомі та популярні серед українців автомобілі бренду Geely. Розпочинається формування мережі автосервісних центрів Geely в обласних центрах.

СК «Експрес Страхування» вперше увійшла в ТОП-5 за преміями з КАСКО

Триває будівництво нового дилерського центру Mercedes-Benz «Автомобільний Дім Україна» у місті Києві. Він стане першим в Україні дилерським центром Mercedes-Benz, побудованим з дотриманням нових стандартів виробника Mercedes-Benz AG під назвою MAR202X.

Відкриття нових дилерських центрів в Казахстані, Узбекистані та Молдові з продажу Mercedes-Benz

ЗАЗ попри війну виводить на ринок нові моделі автобусів та нові модифікації вже існуючих. Дві модифікації шкільного автобуса: А08В2В-10 з подовженою базою та А08В2В-30 з подовженою базою та гідропідйомником для перевезення осіб з обмеженими можливостями, а також приміський автобус А09 на шасі Mercedes-Benz.

Розширення співпраці з Maserati на ринках Казахстану, Азербайджану та Узбекистану.

СЬОГОДНІ УКРАВТО:
  • НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР, ДЛЯ ЯКОГО НЕМАЄ НІЧОГО ВАЖЛИВІШОГО ЗА ІНТЕРЕСИ КЛІЄНТА
  • НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА АВТОСЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ
  • ЕКСПЕРТ У ПРОДАЖАХ АВТОМОБІЛІВ І ТЕХНІЧНОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ
  • ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС І РОБОТОДАВЕЦЬ