Практика для студентів

Станьте частиною команди технічних спеціалістів Корпорації УкрАВТО. Отримайте досвід роботи з всесвітньо відомими автомобільними брендами в сучасно обладнаних сервісних зонах з можливістю навчання, проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування в одному з власних дилерських центрів УкрАВТО, як в м. Києві, так і в інших містах України.

Проходження навчально-виробничої практики в УкрАВТО

Компанія «УкрАВТО» зацікавлена та сприяє розвитку автомобільної галузі в Україні. Ми активно працюємо з молодими спеціалістами профільних освітніх закладів та виступаємо надійним партнером та стейкхолдером для технічно-професійних та вищих закладів освіти по всій Україні.

Кожного року Корпорація проводить профорієнтаційні заходи як для студентів, так і для викладачів профільних закладів освіти задля підвищення кваліфікації та приймає активну участь у відновленні та осучасненості матеріальної бази таких освітніх закладів.

Понад 700 студентів проходять виробничу практику на базі наших автосервісних підприємств. Найкращих студентів запрошуємо на роботу.

Випускники цих закладів працюють на підприємствах «УкрАВТО» та будують свою кар’єру в автомобільному бізнесі. До прикладу, частиною нашої великої команди є 150 випускників Національного Транспортного Університету, в тому числі ті, хто займає керівні посади і успішно керує цілими підприємствами.

icon

Національний Транспортний Університет - стратегічний партнер

З ЧОГО ПОЧАТИ?

Якщо маєте професійно-технічну, вищу технічну освіту або навчаєтеся на останніх курсах - заповніть форму нижче або надішліть резюме за адресою - hr@ukravto.ua

Детальніше про відкриті вакансії можете дізнатись тут

Команда УкрАВТО чекає на вас!

Пріоритетним напрямом роботи з персоналом Корпорації «УкрАВТО» - є професійний розвиток працівників! Детальніше про навчання в компанії можете дізнатись за посиланням.