21.07

Понад 405 тисяч гривень виплатила СК «Експрес Страхування» за пошкоджене авто у Франції

СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, виплатила майже 406 тис. грн за пошкоджений у Франції Mercedes.

Аварія із застрахованим в СК «Експрес Страхування» Mercedes-Benz сталась на автобані, біля міста Гренобль у Франції. Водійка автомобіля майже зіткнулася з косулею, яка раптово вискочила на дорогу. Запобігаючи аварії, вона швидко викрутила кермо, але не змогла уникнути зіткнення з відбійником. 

На щастя, жінка не зазнала серйозних травм в результаті аварії. Чого не скажеш про автомобіль: пошкоджень зазнали бампер, крило, двері та диски. Але завдяки договору КАСКО, автомобіль вже скоро буде відновлений.

Нагадаємо, що СК «Експрес Страхування» за 6 місяців 2023 року виплатила клієнтам 149,6 млн грн, в тому числі з КАСКО – 130,7 млн грн.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками І кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.