Автомобіль Mercedes-Benz Citan

Ціну уточнюйте у дилера

Новий Citan.
Якщо ви шукаєте просторий фургон, на якому можна також швидко їхати центром міста, тоді новий Citan – саме те, що вам треба. Він має компактні зовнішні габарити, але вражає великим простором всередині. Автомобілі Mercedes-Benz Vans відзначаються характерним дизайном, високим рівнем безпеки та надійністю.

З характерним для марки дизайном та ергономічним салоном, в якому ви легко освоїтеся, новий Citan демонструє справжні риси Mercedes-Benz. Сідайте в нього та відкривайте для себе можливості опціональної мультимедійної системи MBUX (Mercedes-Benz User Experience) та інтелектуальних мережевих рішень. Під час поїздки Ви можете розраховувати на попереджувальну підтримку багатьох допоміжних систем. Новими є обидві лінійки виконання BASE та PRO, що дозволяють укомплектувати Citan так, як потрібно саме Вам. 

Фургон Citan BASE вражає у всіх відношеннях: від надійного, довговічного та ефективного приводу, високого корисного навантаження, великого вантажного відсіку та комплексної концепції безпеки до ергономічної кабіни водія з легкодоступними органами керування, зручними сидіннями та практичними речовими відділеннями. Все це полегшує вашу роботу. А типова для Mercedes-Benz висока якість виготовлення і матеріали, що легко чистяться, які мають привабливий зовнішній вигляд і дарують приємні відчуття, є додатковими рисами, які цінуються при щоденному використанні.

Фургон Citan PRO від Mercedes-Benz характеризується представницьким зовнішнім виглядом і розширеною функціональністю. Крім того, цей автомобіль переконує високою якістю у виконанні ваших щоденних завдань, а також відмінною варіативністю та практичністю.

Навіть у серійній комплектації фургон Citan PRO характеризується відмінним зовнішнім виглядом та підвищеною функціональністю, і, порівняно з фургоном Citan BASE, пропонує багато додаткового обладнання, що підвищує рівень комфорту.