Вантажний автомобілі

Фільтр
Марка автомобіля
Тип транспорту
Тип кузова
Коробка передач
Ціна
Сортування
Скинути всі налаштування
Сортування:

На сьогоднішній день автомобілі є одним із найбільш затребуваних і поширених варіантів транспортування вантажів. Це вигідний і зручний спосіб перевезення для будь-яких видів бізнесу. На машини припадає близько 80% маси всіх вантажів, що транспортуються в світі. І якнайкраще для цієї мети підходять вантажні автомобілі. Нові машини з гарантією від виробника можна купити в Україні у офіційного дилера Корпорації «УкрАВТО».

Причини купити вантажне авто

Переваги цього типу транспорту очевидні:

 1. Можливість доставки вантажів «від дверей до дверей». Морські та річкові судна можуть дійти до порту, літаки — долетіти до аеропорту, а залізничний транспорт — доїхати до вокзалу і станції. Навіть якщо більша частина вантажу проїде на поїзді, без авто не обійтися. Саме тому частка цього транспорту висока в будь-якому бізнесі. Вантажні моделі машин, хоч і в якості посередників, але беруть участь у перевезеннях.
 2. Мобільність. За рахунок маневреності вантажним авто не потрібно їхати по строго відведеному шляху або колії, як поїздам. Завдяки цьому даний транспорт можна назвати універсальним засобом пересування. Купити вантажний автомобіль — значить отримати можливість швидко реагувати на будь-які мінливі обставини. Це в цілому позитивно впливає на швидкість доставки.
 3. Використання вантажних авто забезпечує створення умов для ритмічного перевезення товарів. Годі чекати, поки збереться необхідний обсяг вантажу для заповнення стандартної фури, розрахованої на 20 тон. Невеликі товарні партії можуть бути транспортовані на машинах меншої вантажопідйомності або в складі збірних вантажів.
 4. Автомобільні перевезення дозволяють забезпечити високу швидкість доставки, навіть якщо вона не запланована. Керівництву компаній, що займаються поставками, відомі ситуації, коли вантаж повинен був потрапити на склад клієнта «ще вчора». Використовувати в таких випадках інші типи транспорту (морський, залізничний) не варіант, оскільки для підготовки документації та вирішення всіх формальностей потрібен певний час.

При необхідності купити вантажні автомобілі в Україні рекомендуємо вивчити пропозицію від Корпорації «УкрАВТО». Ми пропонуємо перевірені моделі авто від німецького бренду, що характеризуються надійністю і невибагливістю обслуговування.

Особливості Mercedes Atego

Нові вантажні автомобілі моделі Mercedes Atego характеризуються такими перевагами:

 1. Витрата пального, що в залежності від комплектації та стану двигуна становить від 15 до 24 літрів на 100 км. Для зниження паливних втрат потрібно періодична чистка ПНВТ, а також регулювання клапанів. Необхідно враховувати, що рух авто при сильному зустрічному вітрі може збільшити витрату пального на 2 л.
 2. Дана модель оснащується високонадійними 6 або 9-ступінчастими коробками передач. Завдяки якісному складанню і своєчасному ТО, з проблемами в роботі трансмісії ви не зіткнетеся. І це стосується всіх моделей марки Mercedes, а не тільки Atego.
 3. При виробництві гідробортів виробник використовує високонадійні і якісні матеріали. Для захисту циліндрів застосовуються гофри, виготовлені зі зносостійких тканин. Навіть при тривалій та інтенсивній експлуатації гідравліки зберігається її початковий технічний стан.
 4. Параболічні ресори за характеристиками значно перевершують аналогічні пристрої в автомобілях інших марок. Завдяки якості виконання вони можуть витримувати серйозні перевантаження. За рахунок вдало підібраної форми передньої балки забезпечується хороший кліренс.

При необхідності купити новий вантажний автомобіль в Україні можете не турбуватися про вартість запчастин. Ціна на комплектуючі від Mercedes досить висока. Але купуючи машину з салону, в найближчі роки вам не доведеться її ремонтувати. Єдиний максимум, на який доведеться витрачатися — оригінальні фільтри. Їх своєчасна заміна забезпечить тривалу і безремонтну експлуатацію авто.

Переваги наших авто

Головним достоїнством автомобілів, реалізованих Корпорацією «УкрАВТО», є безпека, яка підтверджується результатами виконаних краш-тестів. При правильному догляді і обслуговуванні двигун пройде не одну сотню тисяч кілометрів без ремонту. Коректна робота мотора забезпечує економічність споживання пального.

Важливою перевагою автомобілів Mercedes є комфортність поїздок. Продумана система управління, автоматична трансмісія, зручне крісло. Все це робить процес більш комфортним і значно знижує втому автомобіліста. Крім того, всі машини, які реалізуються в «УкрАВТО», характеризуються екологічністю. Виробник обладнує свої автомобілі системами очищення вихлопних газів, завдяки чому вони відповідають стандартам Євро-5.

Всі вантажні авто, представлені в нашому салоні, оснащуються електронними системами техобслуговування. Їх наявність забезпечує контроль роботи всіх основних вузлів і агрегатів. При появі перших ознак несправності водій оперативно попереджається про можливі проблеми. Хоча при належному обслуговуванні це малоймовірно.

Наші послуги

Корпорація «УкрАВТО» надає наступні послуги:

 • продаж нових вантажних автомобілів — один із основних напрямків діяльності;
 • страхування транспортних засобів;
 • продаж авто в кредит;
 • технічне обслуговування машин;
 • ремонт авто будь-якої складності;
 • продаж автозапчастин.

Крім того, у нас ви можете обміняти свій автомобіль з пробігом на новий з доплатою. Також ми надаємо знижки на обслуговування, ремонт і комплектуючі учасникам програми лояльності DRIVE2U. Детальна інформація про характеристики, фото і ціни на авто представлена ​​у відповідних розділах. Залишилися питання? Задайте їх нашому менеджеру.

Детальніше