Chery

Фільтр
Марка автомобіля
Тип транспорту
Тип кузова
Коробка передач
Ціна
Сортування
Скинути всі налаштування
Сортування:

Автомобільна промисловість Китаю не стоїть на місці. Це підтверджує компанія Chery Automobile, що заснована у 1997 р. Її вік, у порівнянні з іншими грандами автомобілебудування, може здатися не дуже великим, але постійне впровадження інноваційних розробок зробило виробника одним із лідерів у сегменті ринку автомобілів з Азії. Компанія розширює географію, і придбати автомобіль марки «Чері» вже давно реально в Україні. Цією можливістю користуються приватні особи і комерційні організації.

Пропозиції на будь-який бюджет

Відвідати автосалони «Чері» пропонує УкрАВТО — корпорація, що є провідним імпортером автомобілів в Україні. В каталозі представлені нові Chery, і купити автомобіль, що вас зацікавив, ви можете вже зараз. Прикладом якісної продукції бренду є модель TIGGO. У продажу є доступними версії:

  • 2;
  • 3;
  • 4;
  • 7;
  • 8.

Каталог постійно оновлюється. Перш ніж купити новий Chery, ознайомтеся з тим, що у нас є в наявності в поточний момент. На ціну машин впливають такі показники, як комплектація, технічні характеристики, модель, серія та інше.

Інновації, доступні кожному

Автомобіль Chery поєднує привабливий дизайн з відмінною технологічною складовою. Навіть базова комплектація бюджетної «Чері» TIGGO 2 без додаткових витрат дозволяє водієві відчувати себе впевнено на українських дорогах під час керування. У конструкції використані елементи, що поліпшують аеродинаміку. Також на якості управління позитивно позначається добре налаштована підвіска.

До комплектації входить штатна протиугінна система, що захищає авто від посягань зловмисників. В салоні є спеціальне кріплення, призначене для розміщення дитячого крісла. Для пасажирів і водія передбачені фронтальні подушки безпеки.

Передні фари на моделі TIGGO 3FL надають кросоверу елегантний вигляд. Вони забезпечені функцією регулювання подачі світла. Зовнішні дзеркала заднього виду забезпечують водієві чудовий огляд. Це дозволяє краще контролювати ситуацію на дорозі, що в свою чергу, підвищує безпеку руху.

Зразок машини високого класу

За деякими технічними характеристиками Chery TIGGO 8 можна порівняти з кращим моделям світового автопрому. Її двигун відповідає високим екологічним стандартам. У продаж надходять різні комплектації автомобілів. Відрізняються типи трансмісії, варіанти силових установок, інші показники. Наприклад, виходячи з власних уподобань, ви можете вибрати коробку перемикання передач: механічну, роботизовану, автоматичну або варіатор.

Детальніше