Легкові автомобілі

Фільтр
Марка автомобіля
Тип транспорту
Тип кузова
Коробка передач
Ціна
Сортування
Скинути всі налаштування
Сортування:

Купівля авто — визначна подія в житті кожного автомобіліста, особливо якщо мова йде про новий транспортний засіб. Отримавши права, будь-яка людина мріє швидше осідлати власного «залізного коня». Дозволити собі придбання транспорту сьогодні можуть багато людей, тим більше ринок пропонує величезний вибір старих машин. Але купити легковий автомобіль з салону — значить забезпечити себе упевненістю в майбутньому. Зрозуміло, вартість покупки буде вище, ніж на вторинному ринку, зате машина потрапляє в «перші руки» і можна не сумніватися, що вона повністю справна і готова до експлуатації.

Якого виробника вибрати?

Всіх виробників можна розділити на кілька категорій:

  1. Іміджеві. До цих машин відносяться марки преміального цінового сегмента. Сюди входять найбільші світові бренди — японські, німецькі, шведські. Високий рівень безпеки водія і пасажирів таких авто забезпечується за рахунок використання в них сучасних систем і технологій управління. При складанні використовуються дорогі комплектуючі та матеріали, і за це варто переплачувати.
  2. «Середній клас». У цю категорію входять французькі, чеські, корейські, деякі американські марки. Купити легкове авто такого бренду можна дешевше, вартість запчастин і комплектуючих також буде нижче, хоча функціонал в цілому схожий з преміальними моделями. Оптимальне співвідношення ціни і якості, причому такі машини не так часто викрадають.
  3. Бюджетні. Як правило, це російські і китайські виробники. За багату комплектацію потрібно заплатити набагато меншу ціну, і це плюс. Перевага російських авто полягає в їх ремонтопридатності. У разі поломки усунути несправність можна на будь-якому СТО.

При виборі виробника необхідно орієнтуватися на свій бюджет і функціонал, який ви хочете отримати. Чим дорожче марка, тим вище буде вартість і, відповідно, безпека авто.

Чому саме новий автомобіль?

Одна з основних переваг — гарантія якості. Виробник або дилер видає гарантійне свідоцтво на певний термін або пробіг. Деякі компанії надають гарантію на окремі агрегати. Дія документа, як правило, поширюється на авто, які використовувалися правильно. При попаданні в ДТП або отриманні пошкоджень через дії водії гарантія знімається.

Нові легкові автомобілі мають безсумнівну перевагу — всі їх вузли, механізми та агрегати встановлені виробником. Що стосується старих машин, то в них окремі комплектуючі можуть бути замінені попереднім одним або декількома власниками. Цілком можливо, що запчастини підходять за характеристиками і розмірами, але вони все ж таки не фірмові. У випадку з новим автомобілем ніяких проблем найближчим часом не буде.

Ще однією перевагою всіх без винятку нових моделей авто є високотехнологічна «начинка». Розробники транспортних засобів щорічно намагаються поліпшити і модернізувати машини, розробляючи модифікації і оснащуючи їх інноваційними рішеннями. Нові авто обладнуються за останнім словом технологій, а при бажанні на заводі можуть бути встановлені додаткові функції. Купуючи стару машину, людина платить за те, що отримав попередній власник.

Більшість нових легкових авто характеризується економічністю, якщо не брати до уваги позашляховики з великими об'ємами двигунів. І то, завдяки розвитку технологій і в таких машинах вдалося непогано знизити витрату палива, якщо порівнювати з аналогічними моделями, випущеними 10–15 років тому. Тому не менш вагомим аргументом на користь машини з салону буде низька витрата палива. Кожен бренд-виробник працює над поліпшенням показників економічності.

Купуйте в салоні — уникайте сюрпризів. Мабуть, це головна перевага. Переглядаючи дошки оголошень, нерідко можна побачити непоганий варіант з невеликим пробігом за хорошу ціну. На практиці такі «майже» нові авто побували в ДТП і, нехай і трохи постраждали, але вже вважаються битими. Купити новий легковий автомобіль в Україні з салону — значить убезпечити себе від подібних «сюрпризів».

Яку КПП вибрати?

Види коробок передач:

  1. МКПП. Класична механічна коробка, оснащена важелем перемикання і педаллю зчеплення. Досить складний варіант для новачків і тих водіїв, які не звикли виконувати кілька функцій одночасно.
  2. АКПП. Автоматична трансмісія, в якій для перемикання передач не потрібне втручання водія. Замість зчеплення використовується гідротрансформатор, який передає потужність від мотора до коробки. Ідеальний варіант для новачків і багатьох жінок.
  3. Робот. Є гібридом «автомата» і «механіки». Фактично це та ж МКПП, але оснащена електронним блоком, що вичавлює зчеплення і переключає швидкості.
  4. Варіатор. У цих трансмісіях відсутні передачі або ступені (тут вони віртуальні). Варіаторна коробка характеризується плавним розгоном і відсутністю ривків, що дозволяє заощадити витрату пального.

У питанні вибору КПП також все індивідуально. Хтось принципово не переходить з «механіки» на АКПП, комусь зручніше «автомат».

Причини купити в Корпорації «УкрАВТО»

Продаж нових легкових автомобілів в Україні — пріоритетний напрямок діяльності «УкрАВТО». Працюючи з нами, ви отримуєте якість офіційного сервісу з наданням гарантії на всі виконувані роботи. Для учасників DRIVE2U діє спеціальна пропозиція. Завдяки програмі лояльності можна заощадити на придбанні автозапчастин та обслуговуванні на наших СТО.

Можливий обмін старих авто з пробігом і покупка нового транспорту в кредит. Більш детальну інформацію надасть менеджер. Фото нових авто представлені у відповідних розділах. Залишилися питання? Представник Корпорації «УкрАВТО» надасть безкоштовну консультацію і допоможе визначитися з вибором відповідно до ваших вимог.

Детальніше