12.06

Вже майже 1 000 клієнтів скористалися Особистим кабінетом СК «Експрес Страхування» для укладання і пролонгації договорів

Клієнти СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, все частіше користуються можливістю підписання та пролонгації договорів онлайн через особистий кабінет. З початку його запуску сервісом скористалось вже майже 1 000 клієнтів Компанії і цей функціонал стає дедалі популярнішим.

Доля підписаних через Особистий кабінет клієнта договорів страхування серед інших електронних засобів підписання договорів, які пропонує клієнтам Компанія, таких як Вчасно, М.E.Doc, Paperless складає 94%.

Нагадаємо, що СК «Експрес Страхування» створила умови для підписання та пролонгації укладених раніше договорів КАСКО та ДЦВ (добровільної цивільної відповідальності) через особистий кабінет клієнта на офіційному сайті компанії. 

Проста покрокова інструкція в Особистому кабінеті допомагає швидко пройти реєстрацію, ідентифікацію, ознайомитись з договором прямо з екрану монітору або телефона і, за необхідності, роздрукувати його. Таким чином, для підписання документу не потрібен цифровий підпис – лише телефон. 
Найчастіше клієнти використовують такі додаткові сервіси особистого кабінету, як перевірка діючих договорів страхування та онлайн оплата договору страхування, оскільки в такому випадку не стягується комісія.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій у Компанії забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

Компанія входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.