28.08

Нові «очі» для Mercedes-Benz

СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, виплатила 521 171,57 грн власниці автомобіля Mercedes-Benz 2022 року випуску, який «втратив зір» внаслідок протиправних дій зловмисників.

Страхова подія сталася у столиці Польщі, Варшаві. Спустившись у підземний паркінг, чоловік страхувальниці знайшов авто понівеченим – без передніх фар. До того ж, вириваючи фари, злодії пошкодили всі пластмасові частини їх кріплення та заодно вкрали й передню решітку. 

Довелося відправляти «сліпий» Mercedes-Benz на офіційне СТО і вставляти йому нові фари. А оскільки у клієнтки був поліс КАСКО, наша страхова компанія оперативно виплатила їй відшкодування за ризиком «Протиправні дії третіх осіб».

Сподіваємось, що власниці сподобались нові «оченята» її автомобіля, і під час подальших подорожей вони більш не наражатимуться на такі досадні неприємності.

А ми завжди будемо поруч, щоб подбати про клієнтів!

Нагадаємо, що за 7 місяців 2023 року СК «Експрес Страхування» виплатила клієнтам 177,9 млн грн, в тому числі з КАСКО – 156,2 млн грн.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками І кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.