16.08

Автоцивілку від СК «Експрес Страхування» тепер можна придбати також і на FinBest

Ми прагнемо рухатись назустріч потенційним клієнтам, тож постійно розширюємо спектр страхових послуг і опановуємо нові технології та канали продажу. 

Так, вже у серпні, поліси ОСЦПВ від СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї компаній групи УкрАВТО, можна придбати й на онлайн-маркетплейсі FinBest.

Користувачі цього електронного сервісу мають змогу обирати цифрові пропозиції від лідерів страхового ринку. Тож ми раді доєднатися до колег і представити якісні та максимально кастомізовані продукти нашої компанії на цьому популярному маркетплейсі.  

Нагадаємо, що СК «Експрес Страхування» з червня 2023 року реалізовує поліси ОСЦПВ на найбільшому онлайн-майданчику з продажу полісів страхування Hotline.finance.

До зустрічі онлайн! 

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками І кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.