Автомобіль Mercedes-Benz Sprinter

Ціну уточнюйте у дилера

Новий Mercedes-Benz Sprinter - лідер автомобільної логістики в даному сегменті в Україні. Інновації та сучасні технології, широкі можливості індивідуалізації та понад 1700 різних варіантів кузова вперше стали доступні для власників малотоннажних автомобілів. Автомобіль вражає переліком систем безпеки і допомоги водієві. Допоміжні системи включають, наприклад, камеру заднього виду з зображенням в салонному дзеркалі, сучасний паркувальний пакет з камерою 360 °, датчик дощу і склоочисники з інтегрованою системою Wet Wiper System.

Нове покоління Sprinter враховує, як галузеві вимоги, так і вимоги різних клієнтських сегментів. Фургон, шасі, безліч варіантів для пасажиро- і вантажоперевезень, три концепції приводу, оснащення кабіни, довжина кузова, повна маса, висота вантажного відсіку та оснащення - одні лише ці параметри дозволяють додатково збільшити різноманіття варіантів Sprinter. Всі модифікації Sprinter в базі забезпечені 6-ступінчастою МКПП. Опціонально варіант з переднім приводом отримав 9-ступінчасту АКПП, варіанти з заднім і повним приводом - 7G-Tronic PLUS.

Покращення торкнулися не тільки пасажирської та вантажної частини автомобіля, а й місця водія. Тут встановлюються ергономічні сидіння, функція запуску Keyless-Start і покращена система кондиціонування. Змінна концепція речових відділень гарантує, що кожен предмет знайде своє місце. Більш того, мережеві сервіси Mercedes PRO Сonnect у поєднанні з абсолютно новими мультимедійними системами MBUX (Mercedes-Benz User Experience) забезпечують ідеальну основу для всіх логістичних і транспортних завдань, починаючи з комплексного управління великим автопарком і закінчуючи автопарком малого підприємства.