Smart

forfour

Ціну уточнюйте у дилера

Місто дарує безліч можливостей. А коли Ви вчотирьох насолоджуєтеся всім, що може запропонувати місто – це справді чудово.

smart forfour поєднує інноваційну концепцію транспортного засобу з перевагами чотиримісного авто. Саме це робить його особливим серед представників свого класу.

Екстер'єр

Маневреність

Спритна їзда по місту: куди б Ви не їхали, smart forfour довезе Вас до місця призначення швидко. А в дорозі Ви будете насолоджуватися кожною хвилиною за кермом. Ви навіть захочете навмисно проїхати додатковий круг! 

Динамічність

Динамічна лінія купе і двоколірна комбінація капсули безпеки tridion та кольору кузова - справжні приманки для очей серед міського транспорту. А завдяки довгій колісній базі та дуже коротким звисам smart forfour має компактну дорожню позицію. Справжній smart, який обов'язково викличе переполох на вулицях міста.

Функціональність

З цілою низкою інтелектуальних рішень smart forfour - ідеальний автомобіль для будь-яких Ваших планів - наодинці, удвох, утрьох або вчотирьох. Просто їдьте за міським потоком і приймайте все, що зустрічається на Вашому шляху. А завдяки дверям, які можна відкривати на 85°, дуже зручно заходити/ виходити та завантажувати/розвантажувати багаж.

Допоміжні системи

Асистент бічного вітру здатний компенсувати сильні пориви вітру. Коли датчики esp® розпізнають, що автомобіль може залишити смугу руху, то автоматично активують контрольоване втручання гальмівної системи. Автомобіль залишається у смузі, а рульове зусилля значно знижується.

Інтер'єр

Багажне відділення

Задні сидіння smart forfour надають інтер'єру індивідуального розмаїття, забезпечуючи Вам більше гнучкості. Індивідуально складані спинки задніх сидінь доступні в якості опції. Це означає, що навіть за наявності одного заднього пасажира у Вас все ще буде простір для великих предметів. Спинки можна скласти таким чином, щоб отримати рівну поверхню для завантаження.

Задній ряд сидінь

Задні спинки сидінь розділені у співвідношенні 50:50 для простішого завантаження. Крім того, у вертикальнішому на 12° положенні вони збільшують ємність багажного відділення. Одночасно цим сидінням можна користуватись, або встановити на нього дитяче крісло.

Камера заднього виду

Камера заднього виду робить паркування заднім ходом простішим та безпечнішим. Вона вмикається, коли задіяна передача заднього ходу і показує зону за автомобілем на мультисенсорному дисплеї мультимедійної системи smart. Динамічні напрямні лінії показують кут повороту.