Peugeot

508

Ціну уточнюйте у дилера

Peugeot 508 демонструє впевнений та сучасний стиль. Силует автомобіля став більш структурованим завдяки витягнутій по вертикалі решітці радіатора із зображенням лева - емблемою Peugeot - у центрі, а також завдяки повністю світлодіодним переднім фарам і більш горизонтальній лінії капота.

Екстер'єр

НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ ВІД ЇЗДИ

Сівши за кермо нового Peugeot 508 ви оціните роботу інженерів-конструкторів Peugeot в сфері керованості автомобіля. Відмінне шасі в поєднанні з новітніми дизельними або бензиновим двигунами забезпечать вам незабутні враження від їзди.

ВПЕВНЕНІСТЬ І ЕЛЕГАНТНІСТЬ

Якщо поглянути на автомобіль збоку або ззаду, відразу кидаються в очі три вертикальні лінії в задніх ліхтарях, розташованих в ряд. Молочний відлив у кожній вертикальній лінії підкреслює технологічну досконалість седана 508.

Інтер'єр

МИСТЕЦТВО В ДЕТАЛЯХ

Стильне оформлення салону нового Peugeot 508 простежується навіть у найменшій деталі і елементі декору. Сівши в автомобіль, ви насолодитесь високоякісним оздобленням салону, спроектованим для максимального комфорту водія і пасажирів.

Безключовий доступ

Електронна система розпізнає радіоключ у вас в кишені або сумці і дозволяє відкрити автомобіль і запустити двигун. Для того, щоб відкрити або закрити автомобіль, досить легко доторкнутися до дверної ручки. Сівши в автомобіль, ви зможете запустити двигун, натиснувши на кнопку «Пуск-стоп». Натиснувши на кнопку знову, ви заглушите двигун.