Експедиція та вантажні перевезення

Є необхідність відправити вантаж, але не хочете розбиратися у всіх тонкощах складання супровідних документів? У вашого бухгалтера немає часу на паперову рутину? Довірте справу професіоналам, а самі займіться роботою, яка приносить задоволення і результат!

Фахівці компанії АСКО-ЕКСПЕДИЦІЯ успішно надають повний комплекс транспортно-експедиторських послуг з 2002 року. За цей час ми ознайомилися з усіма правовими нюансами України та країн Європи. Можете бути впевненими, що всі документи, які супроводжують ваш вантаж, будуть складені правильно, професійно та у чітко зазначений термін.

Чим ще ми можемо бути корисними?

icon
Організуємо складні мультимодальні маршрути з урахуванням специфіки вашого вантажу, місцезнаходження пункту призначення і транспортної ситуації транзитних країн
icon
Відправимо вантаж будь-яким зручним для вас способом – наземними авто, залізницею, за допомогою морського або авіасполучення
icon
Складемо всі правові документи та звіти потрібною мовою
icon
Залучимо до роботи не тільки експедитора, а й третіх осіб, якщо це необхідно

Чому ми?

У 2004 ми отримали престижну нагороду в номінації «‎Лідер транспортної галузі», що закріпило за нами репутацію сучасної, надійної компанії з динамічним розвитком.
Ми – члени Асоціації міжнародних експедиторів України, Торгово-промислової палати України та FIATA. Компанія відповідає всім сучасним вимогам стандарту ISO 9001: 2000, про що свідчить Сертифікат HU05/1145.

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН
+380 44 206 82 86
Подробиці на сайті:
asko-uac.com