Автомобіль Peugeot 208

Ціну уточнюйте у дилера

ІДЕАЛЬНИЙ ДЛЯ ВУЗЬКИХ ВУЛИЦЬ 

Новий PEUGEOT 208 демонструє свою стильну, компактну та сучасну сторону хетчбека. Його інтер’єр відкриває фірмова концепція PEUGEOT i-Cockpit® 3D: компактний руль, високо піднята панель приладів, та кардинально нові враження кермування.

.

Екстер'єр
ВІДМІННИЙ ДИЗАЙН

Новий PEUGEOT 208 володіє рисами сильної особистості - це перше, що спадає на думку при зустрічі з ним. Низька форма, довгий капот та чуттєві вигини розкривають його спокусливий спортивний бік. Завдяки своїм яскравим та оригінальним кольорам кузова, новий 208 справді привертає вашу увагу!

СМІЛИВИЙ ТА БЕЗПЕЧНИЙ

PEUGEOT 208 відрізняється агресивною передньою частиною з великою хромованою решіткою та суворим екстер'єром та фарами в стилі «кігті лева» та «ікла лева». Крім того, для більшої безпеки під час руху автомобіля, світлодіодні денні ходові вогні постійно ввімкнені.

КІГТІ, ЩО СВІТЯТЬСЯ

Виразний стиль задньої частини, з блискучою чорною поперечною смугою, підсилений світлодіодними фарами стилізованими під потрійний слід "кігтя лева", що світяться вдень та вночі. 

Інтер'єр
ЦИФРОВА ПАНЕЛЬ 3D

Цифровий блок з футуристичним 3D-голографічним екраном розташований безпосередньо перед водієм на рівні очей. Він надає важливу інформацію стосовно даного транспортного засобу та вашого керування. Персоналізуйте відтворення, налаштувавши інформацію, яку ви хочете постійно бачити.

ІНФОРМАТИВНИЙ ТА ІНТУЇТИВНИЙ ЕКРАН

PEUGEOT 208 оснащений 7" або 10" сенсорним HD-екраном з високою роздільною здатністю. Керуванняi здійснюється шляхом розпізнавання мови, командами від керма або просто за допомогою сенсорних кнопок. Можна використовувати також будь-які відповідні додатки, сумісні з вашим смартфоном, на центральному екрані, за допомогою функції Mirror Screen. Доступно з Apple Car Play® та Android Auto®.